Het team

Er werken 2 directieleden, 14 groepsleerkrachten, een intern begeleider, een schoolmaatschappelijk werkster, 2 leerkrachtondersteuners, een conciërge, een invalleerkracht, een administratie medewerkster / onderwijsassistent en een aantal vrijwilligers op De Klinker. Wij stellen ze hieronder graag aan u voor.

Directie



Andrea Moret
Directeur
andrea.moret@rvko.nl
Aanwezig op:
ma t/m wo



Thea Rovers-ten Have 
Adjunct-directeur
thea.tenhave@rvko.nl
Aanwezig op:
ma, di, do, vr

Groepsleerkrachten

 


Joyce van Leeuwen 
Leerkrachtondersteuner groep 1/2 & 3
joyce.vanleeuwen@rvko.nl
Aanwezig op: ma t/m wo & vr

Evelien van Putten
Leerkracht groep 1/2A
Event planner
Cultuurcoördinator 
evelien.vanputten@rvko.nl
Aanwezig op: ma & di


Angel van den Berg 
Leerkracht groep 1/2A 
angel.vandenberg@rvko.nl 
Aanwezig op: di t/m vr



Martha Zwaan 
Leerkracht groep 1/2B
martha.smits@rvko.nl
Aanwezig op: ma t/m wo


Muriël van Deelen 
Leerkracht groep 1/2B 
muriëlvandeelen@rvko.nl 
Aanwezig op: wo t/m vr


Mavis Trustfull 
Leerkracht groep 3 
mavis.dongor@rvko.nl 
Aanwezig: ma t/m vr

Marijke Heijkoop 
Leerkracht groep 4
maria.heijkoop@rvko.nl

Aanwezig op: ma t/m wo



Sandra Lansbergen-Smeets 
Leerkracht groep 4 
sandra.smeets@rvko.nl 
Aanwezig: do, vr

Jessy Vrolijk
Leerkracht groep 5

jessy.vrolijk@rvko.nl 
Aanwezig op: ma t/m wo


Moniek Fransens 
Leerkracht groep 5 & 8 
moniek.fransens@rvko.nl 
Aanwezig op: ma, di & do, vr






Lianne van der Hout
Leerkracht groep 6 
lianne.vanderhout@rvko.nl
Aanwezig op: ma t/m vr


Mirella Krijgsman 
Leerkracht groep 7 
mirella.devos@rvko.nl 
Aanwezig op: ma & di



Linda Schilperoordt 
Leerkracht groep 7 
leatina.vanderveeke@rvko.nl 
Aanwezig op: wo t/m vr
 


Simone Westdijk 
Leerkracht groep 8 
simone.wijnbelt@rvko.nl 
Aanwezig op: wo t/m vr 



Judith Jonge Lughten- Wassenaar
Leraarondersteuner
judith.jongelughten@rvko.nl
Aanwezig: ma & do

Invalleerkracht


Mona Lans 
Invalleerkracht  
mona.lans@rvko.nl 
Aanwezig op: do & vr

Intern begeleidster


Maartje Beentjes 
maartje.beentjes@rvko.nl
Aanwezig: ma, di, do

Schoolmaatschappelijk werker



Sylvia van Gennip 
s.vangennip@kwadraad.nl 
Telefoon: 06-40921300 
Aanwezig: wo

Conciërge

Peter Houweling 
p.houweling@bsdeklinker.nl 
Aanwezig op: ma t/m vr, ochtenden

 

administratief medewerkster/ onderwijsassistent


Linda Schrijvers
linda.schrijvers@rvko.nl
Aanwezig: ma, do, vr

 

Vrijwilligster/ RT-leerkracht


Joke Buchly
Aanwezig: di & wo

Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work